Селищні та сільські ради

Відомості про сільські, селищні ради 
Лозівського району Харківської області

З\П
Селищна, сільська рада
Прізвище, ім’я
та по - батькові
Телефони
роб.
моб.
1.
Краснопавлівська селищна рада
Сухих Надія Іванівна
 
Шевченко Світлана Миколаївна
 
Журавлева Ірина Григорівна
67-2-60
(приймальня)
9-02-35 (факс)
67-3-36
67-2-64
(бухгалтерія)
066-233-95-76
 
066-709-43-94
 
095-412-31-68
2.
Орільська селищна рада
Крикун Іван Олександрович
Рясна Алла Іванівна
9-04-82,
66-4-43(факс)
66-4-74
066-700-24-07
095-570-47-83
3.
Артільна сільська рада
Марченко Інна Володимирівна Марченко Лариса Миколаївна
63-1-33
63-1-10
068-080-44-59
093-273-95-45
4.
Бунаківська сільська рада
Любченко Інна Іванівна
Таран Ольга Петрівна
63-2-33
097-748-63-90
098-497-63-29
5.
Єлизаветівська сільська рада
Артеменко Лариса Василівна
Садовнича Наталія Іванівна
68-3-96
68-3-95
097-131-07-06
050-819-91-09
6.
Катеринівська сільська рада
Чабан Андрій Андрійович
Пелюшко Марина Анатоліївна
9-01-94
61-2-33
099-413-22-85
095-131-17-62
7.
Кіненнська сільська рада
Лантух Володимир Іванович
Шевченко Надія Миколаївна
65-1-33
096-594-84-43
097-496-48-82
8.
Миколаївська сільська рада
Авраменко Ольга Миколаївна
Кухаренко Лариса Анатоліївна
64-4-22
64-4-33
099-276-01-14
099-987-02-35
9.
Миролюбівська сільська рада
Немашкало Андрій Павлович
Ларіна Ольга Іванівна
64-1-33
095-450-73-93
067-115-56-34
10.
Надеждівська сільська рада
Гужва Олександр Іванович
Козлова Ольга Миколаївна
64-3-33
095-655-76-03
066-080-88-19
11.
Новоіванівська сільська рада
Чернець Вікторія Леонідівна
Марченко Наталія Миколаївна
9-02-27
64-7-33
095-658-16-23
095-759-30-84
12.
Павлівська сільська рада
Долгополов Віктор Тарасович
Макодзеба Людмила Іванівна
63-2-56
098-484-74-06
096-923-17-21
13.
Перемозька сільська рада
Кухмістер Тетяна Федорівна
Куроєдова Наталія Володимирівна
9-02-30
63-6-34
050-065-07-85
066-361-01-65
14.
Плисівська сільська рада
Антоненко Вадим Миколайович
Денисенко Світлана Петрівна
62-3-35
095-186-81-30
095-138-63-48
15.
Садівська сільська рада
Ярош Любов Іванівна
Хмель Галина Петрівна
65-4-33
050-281-78-72
099-130-93-41
16.
Смирнівська сільська рада
Хобта Олександр Григорович
Хобта Ірина Вікторівна
9-02-24
62-2-46
050-765-80-50
067-274-49-08
17.
Тихопільська сільська рада
Матвєєв Микола Петрович
Лаптєва Наталія Іванівна
9-02-23
65-6-31
099-289-51-20
096-662-25-21
18.
Царедарівська сільська рада
Попович Юрій Михайлович
Кречик Наталія Миколаївна
63-8-33
066-426-62-73
099-067-57-03
19.
Чернігівська сільська рада
Максюта Тетяна В’ячеславівна
Колесник Світлана Петрівна
63-4-83
099-468-71-94
050-401-67-21
20.
Шатівська сільська рада
Безверхня Оксана Вікторівна Пилипенко Ольга Володимирівна
65-2-62
098-988-04-73
095-676-13-78
21.
Яковлівська сільська рада
Куштим Катерина Федорівна
Бондаренко Ольга Петрівна
65-7-75
65-7-96
099-469-04-90
066-621-96-69