Графік прийому громадян в Лозівському міськрайонному управлінні юстиції

Графік прийому громадян у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Лозівському району реєстраційної служби Лозівського міськрайонного управління юстиції у Харківській області,  роботи телефонної “Гарячої лінії” відділу та попередній електронний запис на прийом.

Наказом Головного управління юстиції у Харківській області від 20.02.2014№ 90/3 “Про організацію роботи та прийому громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану у Харківській області” та з метою належної організації діяльності відділів державної реєстрації актів цивільного стану, підвищення ефективності їх роботи, належної організації надання адміністративних послуг”  установлено  графік роботи та прийому громадян у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Лозівському району реєстраційної служби Лозівського міськрайонного управління юстиції у Харківській області. Прийом громадян з усіх питань що належать до компетенції відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Лозівському району,  здійснюється  протягом кожного робочого дня:  вівторок з  9-00 до 18-00, середа з 11-00 до 20-00, четвер з 9-00 до 18-00, п'ятниця  з 9-00 до 18-00, субота з 9-00 до 16-45, перерва на обід з 13-00 до 13-45, останній четвер місяцясанітарний день, прийом громадян не ведеться. Вихідні дні  неділя, понеділок. 

Державна реєстрація смерті  в неробочі, святкові та вихідні дні  проводиться  посадовими особами сільських, селищних рад, які  відповідальні за проведення державної реєстрації актів цивільного стану по Лозівському району Харківської області.

Відповідно до  п.2.4.,2.5 Наказу державна реєстрація смерті здійснюється у неробочі, святкові та вихідні дні, крім неділі.

Часи роботи відділу державної реєстрації актів цивільного стану  по Лозівському району реєстраційної служби Лозівського міськрайонного управління юстиції у Харківській області можливо з'ясувати за адресою відділу: вул. Паризької Комуни,11 місто Лозова, Харківської області та за телефоном 2-23-90,  або у виконкомах сільських, селищних рад Лозівського району Харківської області.

Для зручності мешканців Лозівського району та міста Лозова Харківської області та з метою надання безкоштовної правової допомоги громадянам, що мешкають у віддалених населених пунктах або не можуть відвідати відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Лозівському району реєстраційної служби Лозівського міськрайонного управління юстиції  у Харківській області у зв’язку із фізичною неспроможністю,  у разі повідомлення прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання громадянина, змісту зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, у відділі створено телефонну гарячу лінію. Телефонна «Гаряча лінія» працює за номером  2-23-90. Часи роботи телефонної “Гарячої лінії” кожної середи з 9-00 до 20-00.

Також  на прийом до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по  Лозівському району  можливий попередній електронний запис громадян  через веб-сайт Головного управління юстиції у Харківській області (http://www.justic.kh.ua) шляхом заповнення запропонованої електронної форми.

Нововведення дозволить громадянам, не виходячи з дому, уникаючи черг, вибрати зручні дату та час для візиту до відділу державної реєстрації актів цивільного стану, згідно з графіком роботи.