Відділ агропромислового розвитку інформує

Відділ агропромислового розвитку інформує 17 квітня 2020
Інформуємо, що 17 березня 2020 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 202 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів»,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300.
У 2020 році компенсація відсоткової ставки за залученими кредитами надаватиметься на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу - юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам - підприємцям, які:
провадять діяльність у галузях тваринництва та використали кредитні кошти для покриття поточних витрат та витрат капітального (інвестиційного) характеру, пов’язаних із провадженням діяльності у галузі тваринництва, або які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень.
Компенсації підлягатимуть відсоткові ставки за:
- короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат;
- середньостроковими і довгостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення, а також для будівництва і реконструкції виробничих об’єктів (у тому числі сховищ для зберігання овочів, фруктів та ягід).
Компенсація сільськогосподарським підприємствам надаватиметься через уповноважені банки, що підписали з Мінекономіки Меморандум про загальні засади співробітництва, до яких необхідно подати заявку на участь у конкурсі за встановленою Мінекономіки формою.
 
 
Людмила МАЙСТРЕНКО
Начальник відділу
агропромислового розвитку