Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта. 26 червня 2020

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА
проекту розпорядження голови Лозівської районної державної адміністрації
«Про ціни на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Лозівської районної державної адміністрації на договірних засадах».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Лозівської районної державної адміністрації «Про ціни на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Лозівської районної державної адміністрації на договірних засадах».

 Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Переліку платних послуг, які можуть надаватися архівним установам, що утримуються за рахунок бюджетних коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 травня 1998 року № 639  (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 175), Порядку ціноутворення на роботи (послуги), що виконуються державними архівними установами, затвердженого наказом Державного комітету архівів України від 24 січня 2001 року № 6, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2001 року за
№ 179/5370.

Проект розпорядження та аналізом регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 днів з дня опублікування даного оголошення на офіційному
веб-сайті Лозівської райдержадміністрації: http://lozova-rda.kh.gov.ua у розділі «Регуляторна політика», підрозділ «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акта приймаються в письмовому або електронному вигляді протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресами:

64662, Харківська обл., Лозівський район, с. Катеринівка, вул. Шкільна, 18, тел. (05745) 6-12-31, е-mail: rayarchiv.lozova@ukr.net (архівний відділ Лозівської районної державної адміністрації).

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел.: (044) 239-76-40, 
е-mail: inform@drs.gov.ua (Державна регуляторна служба України).