• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Обговорили питання та шукали як їх вирішити: керівництво району та міста зустрілися з мешканцями Орільського старостинського округу

Обговорили питання та шукали як їх вирішити: керівництво району та міста зустрілися з мешканцями Орільського старостинського округу

Обговорили питання та шукали як їх вирішити: керівництво району та міста зустрілися з мешканцями Орільського старостинського округу 13 січня 2021

Вперше після приєднання до Лозівської тергромади в Орільці провели нараду. Керівники району та міста зустрілися з мешканцями селища та обговорили усі проблемні питання і шляхи їх вирішення. 
Керівники управлінь та відділів звітували про ситуацію в Орільці по кожній сфері. Говорили про забезпечення послугами ЖКГ та роботу комунальних підприємств. 
Обговорили питання функціонування місцевої пожежної охорони в селищі. У роботі рятувальників знайшли чимало грубих порушень, через які роботу пожежних мали зупинити. Керівники громади звернулись до керівника ДСНС  України з проханням створити державний підрозділ пожежної охорони в Орільці. Однак, надзвичайники відповіли, зробити цього не можуть з ряду причин. Далі керівники громади звертатимуться до Кабміну.
Говорили також про роботу закладів освіти, культури, медицини та соцсфери. Серед основних питань було також економічно-фінансове забезпечення, проблемні та перспективні питання розвитку території округу. 
Чимало досить складних питань, однак, без підтримки громади мешканці Орільки не залишаться, запевнив голова Лозівської тергромади.