Лозівщина отримала з області кисневі концентратори

Лозівщина отримала з області кисневі концентратори 19 листопада 2020

Для лікування хворих на COVID-19 Лозівщина отримала кисневі концентратори. Ними забезпечили також медзаклади Красноградського, Первомайського, Вовчанського, Балаклійського, Куп’янського, Ізюмського районів. Обладнання передали 18 листопада, повідомляють на сайті ХОДА.
Частину концентраторів розподілили також між обласними закладами. 
«Загалом Харківщина отримала 120 кисневих концентраторів на одного пацієнта та 250 – на двох пацієнтів. Ще 30 концентраторів з цієї партії мають надійти найближчим часом», - повідомив заступник голови ХОДА Тарас Пастух.
Частину концентраторів залишать у резерві, аби, за потреби, надавати їх тим закладам, де приладів не вистачатиме.  
Усі апарати закупили за рахунок держбюджету. Загалом Харківщина отримала 37 млн грн на вирішення питань кисневого забезпечення. Їх розподілили порівну між областю та містом Харків. 
За словами Тараса Пастуха, вже прийняли постанову Кабміну, за якою регіон отримає кошти на проведення централізованого кисню в лікарнях. 
Нагадаємо, 12 листопада перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков повідомляв, що у відділеннях, де лікують мешканців Лозівщини хворих на COVID-19, є 13 апаратів ШВЛ. Два з них – нові, їх купили цьогоріч. Є у медзакладах також 33 кисневі концентратори на 44 виходи. Тобто, 44 людини можуть одночасно дихати повітрям, насиченим киснем.