• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Мешканці Лозівського району за тепло платитимуть за старим тарифом, поки усі не заключать нові договори

Мешканці Лозівського району за тепло платитимуть за старим тарифом, поки усі не заключать нові договори

Мешканці Лозівського району за тепло платитимуть за старим тарифом, поки усі не заключать нові договори 16 жовтня 2020

Мешканці району платитимуть за опалення за старим тарифом доки усі користувачі не заключать нові договори на постачання послуг. Таке рішення прийняли депутати райради на сесії 15 жовтня. Так потрібно вчинити через зміни у законодавстві, повідомили спеціалісти. 
Директор КП «Тепловодосервіс» Сергій Войцехович повідомив, перед тим, як підписати договори з комунальниками, мешканці усіх багатоповерхівок мають провести збори та вирішити який саме договір вони хочуть укласти: колективний – на увесь будинок чи індивідуальний
У Краснопавлівці такі збори провели вже всюди. Чимало місцевих мешканців підписують саме індивідуальні договори. Загалом у селищі близько 4 тисяч людей користуються централізованим опаленням. Керівник «Тепловодосервісу» зауважує, ці документи є типовими, їх прийняв Кабмін. Фахівці підприємства можуть лише додавати свої пункти,  виключати з них нічого не мають права. 
Мешканці району поступово підписують нові договори, але складність у тому, що багато людей, які офіційно зареєстровані,  фактично не проживають у помешканні  або –  на заробітках в інших містах. 
На скільки саме може затягнутися процес підписання нових документів Сергій Войцехович точно сказати не може. Поки усі користувачі не перезаключать договори, за тепло платитимуть за тарифом минулого сезону. 
Сергій Войцехович також наголосив, люди за тепло заборгували близько 9 мільйонів гривень. Через це працівники підприємства отримують зарплату з затримками.  Тому, усіх, хто вчасно не розрахувався за послуги, просять  зробити це якнайшвидше. Вмикати тепло у районі будуть намагатися тим будинкам, де менша заборгованість. Керівник акцентував, за законом вони мають право залишити без опалення тих, у кого є борги.