Привітання голови Лозівської райдержадміністрації Андрія Зассеєва з Днем захисника України

Привітання голови Лозівської райдержадміністрації Андрія Зассеєва з Днем захисника України 13 жовтня 2020

14 жовтня наша країна відзначатиме одразу три свята – Покрову Пресвятої Богородиці, День козацтва та вшосте ми вітатимемо наших воїнів з Днем захисника України.

Це свято усіх тих, хто пов’язав свою долю з війcьковою справою, хто нині боронить кордони України та відстоює її незалежність, свободу та суверенітет. Серед нинішніх захисників також чимало жінок, які мужньо пліч-о-пліч з чоловіками захищають державу. Не забуваємо й про них.

У цей день я хочу щиро подякувати усім, хто на сході України чи не щодня прокидається під свист куль та мінометні постріли, а рідних частіше бачить уві сні, ніж наяву. Усім, хто бореться за мир та щасливе майбутнє у незалежній державі для кожного з нас. Дякую вам за кожну щасливу посмішку маленьких українців та нашу щоденну безпеку.

Нехай Господь посилає благополуччя, достаток, щастя у ваші сім’ї, домівки і мир нашій Батьківщині. Пресвята Богородиця хай покриває своїм омофором від усякого лиха і оберігає на нелегкій життєвій дорозі.

Захисникам, які віддали свої життя за збереження вільної суверенної української держави – вічна пам’ять!Пам’ятаємо ваш подвиг!

Слава Україні!