Під час карантину на Харківщині 17 тисяч громадян працевлаштувалися за допомогою служби зайнятості.

Під час карантину на Харківщині 17 тисяч громадян працевлаштувалися за допомогою служби зайнятості. 23 липня 2020

За період дії карантину до Харківської обласної служби зайнятості звернулись майже 30 тис. громадян, середній вік яких становив 41 рік, 58% з них – жінки, 30% – молодь віком до 35 років. За видами економічної діяльності серед зареєстрованих безробітних 22% раніше були зайняті у сфері торгівлі, 20% – у переробній промисловості, 12% – у державному управлінні, 8% – у сільському, лісовому та рибному господарстві, 5% – у сфері охорони здоров’я.

Під час дії карантинних заходів фахівці Харківської служби зайнятості продовжують дистанційно підбирати для безробітних вакансії, а для роботодавців – кваліфікований персонал.

«Незважаючи на важку ситуацію, пошук роботи та працевлаштування громадян залишаються безумовним пріоритетами у роботі служби зайнятості. Станом на 22 липня 2020 року в Харківській області працевлаштовані 17 тисяч осіб. І це в умовах скорочення кількості вакансій в останні місяці», - відзначає директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

На сьогодні стратегічно важливі підприємства Харківщини продовжують свою роботу та мають потребу в кадрах. Кількість наданих до служби зайнятості вакансій залишається на рівні 4-4,3 тис. одиниць щоденно. Є попит на кваліфікованих робітників з інструментом, робітників із обслуговування та експлуатації технологічного устаткування і машин, на працівників сфери торгівлі та послуг. Постійно є вакансії для таких фахівців, як: фармацевти, провізори, медичні працівники.

За сприяння фахівців Харківської служби зайнятості 47% громадян працевлаштувались у галузі сільського господарства, 14% – у переробну промисловість, 13%  –  у сферу торгівлі.

Здійснювали прийом на роботу такі промислові підприємства регіону, як: акціонерні товариства «Турбоатом» та Харківський підшипниковий завод, державні пiдприємства «Завод імені В.О.Малишева» та «Харківський машинобудівний завод «ФЕД», акціонерне товариство «Новий стиль», комунальні підприємства «Жилсервіс», «Зміїв – сервіс», «Харківські теплові мережі», «Харківблагоустрій» тощо.

Найбільше вакансій галузі сільського господарства було у селянських господарствах «Рубін» (Вовчанський район), «Мрія» (Куп’янський район), агрофірмах «Сади України» (Кегичівський район), «Агросвіт» (Лозівський район), державних підприємствах «Вовчанське лісове господарство», «Зміївське лісове господарство», «Ізюмський лісгосп», «Куп'янський лісгосп», приватному підприємстві «Андріївка» (Кегичівський район) тощо.

Нагадуємо, що базові центри зайнятості/філії Харківського обласного центру зайнятості обслуговують клієнтів дистанційно, шляхом електронного та телефонного зв’язку.

Контакти базових центрів зайнятості/філій ХОЦЗ можна знайти за посиланням:

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-bazovyh-centriv-zaynyatostifiliy-harkivskogo-oblasnogo-centru

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.:

(057) 757-52-72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua.