Панютинський вагоноремонтний отримає 45 мільйонів гривень!

Панютинський вагоноремонтний отримає 45 мільйонів гривень! 21 липня 2020

Панютинський вагоноремонтний отримає 45 мільйонів гривень! Це остаточне й офіційне рішення стало нашою спільною з лозівчанами перемогою.

ПВРЗ видано додатковий ліміт у розмірі 45 млн грн для модернізації та капітального ремонту вантажних вагонів. Завдяки цьому в найближчий час підприємство буде завантажено роботою.

Було непросто. Зважаючи на те, що через коронакризу скоротилися перевезення пасажирів залізничним транспортом, АТ "Укрзалізниця" не дотримувало запланованих заходів, і, відповідно, це ускладнило стан справ на ПВРЗ.

Як наслідок, завантаження підприємства впало. Був ряд критичних питань щодо фінансування матеріалів та запасних частин; плани ремонту вантажних вагонів доводилися несвоєчасно. У липні все дійшло до того, що на серпень-вересень 2020 року та на IV квартал 2020 року планованих завдань з ремонту вагонів не передбачалося ВЗАГАЛІ. Завод потрібно було зупиняти.

Я не зміг цього допустити. Оббивав пороги міністерств. І, як уже повідомляв, тиждень тому узгодив питання з Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм, за що дуже йому вдячний.

Результат говорить сам за себе.

Окрема подяка людям - трудовому колективу ПВРЗ - за стійкість та згуртованість. Ви - найбільша мотивація.

Минулого літа під час передвиборчих перегонів, кульмінація яких сталася рівно рік тому 21 липня, я обіцяв опікуватися ПВРЗ та стабілізувати ситуацію. Від обіцяного не відступаю. Завод житиме.