• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області.

Позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області.

Позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області. 3 липня 2020

03 липня  під керівництвом голови ХОДА Олексія Кучера  відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, де було розглянуто   питання щодо поточної епідемічної ситуації на території області.
В режимі відеоконференції в засіданні взяли участь голова Лозівської РДА Андрій Зассеєв, його заступник Юрій Петренко, фахівці та спеціалісти райдержадміністрації й відповідних управлінь та установ.
Головною ухвалою засідання можна назвати, що питання посилення чи послаблення карантинних заходів в області  вирішуватимуть тепер районні та міські комісії з питань техногенної та екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Олексій Кучер підкреслив, що протягом тижня епідеміологічна ситуація в області погіршується, існує негативна тенденція за показником динаміки захворюваності. 
За останній тиждень в регіоні підтверджено 272 випадки захворювання на Ковід-19, що складає 10,11 на 100 тис. населення, проти 9,29 за попередній тиждень. Серед хворих 83% - мешканці міста Харкова. 
Враховуючи те, що епідситуація в області та в місті Харкові дуже відрізняється за кількістю хворих на коронавірус, комісією і було ухвалено рішення: надати змогу на місцях вирішувати, посилювати чи послаблювати карантин.