Під час святкування Івана Купала дотримуйтеся правил безпеки на воді

Під час святкування Івана Купала дотримуйтеся правил безпеки на воді 1 липня 2020

В ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала. На Івана Купала особливу роль під час святкування відведено воді – багато народних гулянь проходять поблизу водних об’єктів, люди купаються у відкритих водоймищах, а це несе й небезпеку. Саме тому, відділ цивільного захисту, взаємодії із правоохоронними органами та режимно-секретної роботи районної державної адміністрації радить дотримуватися правил поведінки на водоймах. Адже саме недотримання елементарних правил безпеки, особливо купання в стані алкогольного сп’яніння є основними причинами трагедій на воді.

Слід зазначити, що частою причиною загибелі у воді є перевтома, перегрівання, переохолодження та інше. Купання дітей ні в якому разі не повинно проходити без нагляду старших, які добре вміють плавати.  

Порушення правил залишаються головною причиною загибелі людей на воді. Щороку у світі тоне величезна кількість людей. Більшість дорослих тоне в стані сп’яніння. Втім, називають і іншу головну причину загибелі у воді: спочатку самовпевненість, а потім страх. Причому відомо, що і від того, і від іншого часто рятують знання елементарних правил поведінки на воді.

Тому, звертаємось до всіх відпочиваючих на водних об’єктах, щоб уникнути трагедії на воді, зробити відпочинок біля води дійсно приємним, радимо суворо дотримуватися життєво-важливих правил безпечної поведінки на воді, не купатися в місцях де встановлені попереджувальні знаки «Купання заборонено», необхідно подбати про власну безпеку та безпеку своїх дітей. Запам’ятайте, відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.