Обстеження робочою групою земельних ділянок в Лозівському районі.

Обстеження робочою групою земельних ділянок в Лозівському районі. 1 липня 2020

Сьогодні, 1 липня, робоча група під головуванням Андрія Зассеєва – голови Лозівської РДА у складі його заступника Юрія Петренка, фахівців райдержадміністрації, депутата районної ради,представника міськрайонного управління у Лозівському районі та м. Лозова Головного управління Держгеокадастру в Харківській області провела обстеження земельних ділянок, розташованих в селі Світловщина, поблизу Територіального Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської РДА.
За інформацією директора Центру Ольги Білик, невстановленими особами були засіяні соняшником поля площею біля 7,5 га.
Під час обстеження виявлено велику кількість карантинних рослин, зокрема, амброзію, яка має негативний вплив на здоров’я людей похилого віку, що проживають у Терцентрі.
Андрій Зассеєв заявив про неприпустимість подібної ситуації, коли невстановлені особи без відповідних документів та дозволів, нехтуючи здоров’ям літніх людей, роблять такі протиправні дії. Наразі він наполягає на покосі поля задля приведення його у відповідний стан.
Члени робочої групи вирішили звернутись з цим питанням до правоохоронних та контролюючих органів. На даний час воно перебуває на контролі у голови Лозівської РДА.