• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Керівництво Лозівської райдержадміністрації відвідали «День відкритих дверей» на Орільському елеваторі АПК НОВААГРО.

Керівництво Лозівської райдержадміністрації відвідали «День відкритих дверей» на Орільському елеваторі АПК НОВААГРО.

Керівництво Лозівської райдержадміністрації відвідали «День відкритих дверей» на  Орільському елеваторі АПК НОВААГРО. 1 липня 2020

30 червня голова  РДА Андрій Зассеєв разом зі своїм заступником Юрієм Петренком відвідали «День відкритих дверей» на  Орільському елеваторі АПК НОВААГРО -  одним з 5 елеваторів, розташованих на території області і номером два  за обсягом зберігання зернових.
Захід був організований  виконавчим директором підприємства Ільясом Калмуратовим і присвячений новому маркетинговому року.
Такий  захід є традиційним  і зазвичай на нього  запрошуються  зернотрейдери та  сільгосптоваровиробники. Цього року вони прибули сюди з декількох районів Харківської області та Дніпропетровщини.
Андрій Зассеєв разом з гостями уважно ознайомився з потужностями та цілим спектром  можливостей, які надаються підприємством. Будь-який сільгоспвиробник чи зернотрейдер мають змогу укласти договір і завозити сюди своє зерно чи не прямо з поля, яке зберігається тут протягом  одного сезону. Дуже зручним для перевозки врожаю є наявність залізничної колії  на території елеватора, що дає змогу безперебійно доставляти та відправляти зерно.
Спілкуючись з аграріями, Андрій Зассеєв особливо підкреслив значення такого підприємства для селища Орілька і всього району, адже це робочі місця для людей і податки до бюджету. «Лозівщина відкрита для інвесторів, - додав він, - ми запрошуємо всі бізнесові структури, які виявлять бажання працювати на території району. Для цього у нас  є всі передумови, а  я, як голова РДА, обіцяю  всіляко сприяти створенню і підтримці   бізнесу на наших теренах.»