На Лозівщині приймаються заходи для запобігання розповсюдження COVID-19

На Лозівщині приймаються заходи для запобігання розповсюдження COVID-19 8 квітня 2020
На превеликий жаль, коронавірус досить впевнено розповсюджується в Україні, тому на Лозівщині приймаються активні заходи для запобігання  захворювання цією хворобою.
Днями в районі, зокрема, у селищі Краснопавлівка,  розпочато санітарну обробку автомобільних доріг комунальної власності із залученням спеціалізованої пожежної техніки Лозівського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області ( керівник В. Мусієнко).
Проведення дезінфекційних заходів регламентовано Секретаріатом Кабінету Міністрів України та  протокольним рішенням позачергового засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і знаходиться під контролем у голови Лозівської РДА Андрія Зассеєва.
Відповідні заходи з дезінфекції проводяться КП ТЕПЛОВОДОСЕРВІС (кер. Войцехович С.Р.) у під’їздах багатоповерхівок селищ. Працівники підприємства зі спеціальних ємкостей розпилюють розчин гіпохлориду натрія, ретельно обробляючи ліфти, поручні та сходи.
Мешканці району із розумінням ставляться до таких заходів, які у певній мірі сприятимуть знешкодженню вірусу. Потрібно відзначити ї їх сумлінне ставлення до виконання правил карантину: людей на вулицях достатньо мало і практично всі вони використовують захисні маски.