До уваги мешканців Лозівщини!

До уваги мешканців Лозівщини! 11 лютого 2020
У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) запроваджено навчання за напрямом «Монтаж (проєктування) та обслуговування устаткування сонячних енергетичних станцій».
Навчання триває 3-4 тижні в залежності від обраного модуля. Включає теоретичні заняття від представників компаній – виробників обладнання для сонячних електростанцій та практичні заняття з виїздом до компаній енергетичної сфери.
Курс навчання складається з трьох модулів, розроблених та впроваджених фахівцями ХЦПТО ДСЗ спільно з Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка та «Теплодом Енерджі».
Курс розрахований на працюючих монтажників, менеджерів з підбору та продажу обладнання для сонячних електростанцій, фахівців, які займаються будівництвом СЄС і бажають підвищити свою кваліфікацію.
По завершенню навчання видається посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації за направленням «Монтаж (проєктування) та обслуговування устаткування сонячних енергетичних станцій» від ХЦПТО ДСЗ, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка та сертифікат компанії teplodom.net.ua.
 
 
За більш детальною інформацією звертайтеся:
Лозівський міськрайонний центр зайнятості,
Севастопольський бульвар, 14а,
тел. (05745) 2-64-16.