Ремонт доріг на Лозівщині триває

Ремонт доріг на Лозівщині триває 15 травня 2019

Із настанням сприятливих погодних умов на Лозівщині розпочато поточний середній ремонт окремих ділянок трьох доріг загального користування місцевого значення, що увійшли до переліку об’єктів будівництва та ремонту на 2019 рік, затвердженого розпорядженням першого заступника  голови Харківської ОДА  Марком Беккером, та фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році на загальну суму майже 17,7 млн. грн. Дані дороги перебувають на балансі ДП «Дороги Харківщини», яке є замовником та розпорядником коштів на даних об’єктах. 
Голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов, заступник Лозівського міського голови Олексій Корпан, начальник  відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури  РДА  Валерій Умбатов здійснили спільну робочу поїздку по району з метою контролю ходу виконання ремонту доріг.
Посадовці оглянули стан робіт на дорозі Садове-Катеринівка, на ремонт котрої виділено 10,2 млн грн. Після виконання робіт на окремих найбільш аварійних ділянках вищевказаної дороги, працівники підрядної організації ТОВ «Євробуд Плюс», яка стала переможцем тендерної процедури, перейдуть до ремонту наступних об’єктів, а саме: під’їзд до с. Мальцевське та Нова Іванівка-Орілька на Чернявщину (наразі «ямковий» ремонт виконує Лозівський райавтодор).
Керівники також оглянули хід виконання земляних робіт на місці будівництва дороги місцевого значення - об’їзної дороги міста Лозова. Будівництво цієї дороги в подальшому дозволить звільнити місто від транзитного вагового транспорту та поліпшити екологічний стан.

 

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ (більше фото дивись тут)