Обдарована молодь Лозівщини отримала відзнаки

Обдарована молодь Лозівщини отримала відзнаки 14 травня 2019

Сьогодні, 14 травня, у районному Будинку культури відбувся святковий захід, на якому керівники району привітали та вручили відзнаки переможцям обласних етапів інтелектуальних творчих та спортивних перемог.

Привітати обдаровану молодь завітали голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов, голова Лозівської районної ради Володимир Миколайович Лаптєв, помічник народного депутата України А.М.Гіршфельда Олег Губенко, сільські та селищні голови, представники закладів освіти району та батьківська громада.

До присутніх звернувся голова Лозівської РДА Ашот Керопов.

«Шановні підкорювачі Країни знань! Ви – гордість Лозівського району! Вами, вашими досягненнями у навчанні пишаються не тільки рідні, а й уся громада Лозівщини.

Роблячи перші кроки у підкоренні наук, ви закладаєте фундамент у майбутнє своєї кар’єри. У найближчий час ви прийдете на зміну нам, ви будете брати активну участь у розвитку нашого регіону й усієї країни. Саме від ваших знань і умінь гідно відповідати на виклики сучасності, буде залежати не тільки ваша особиста доля, а і майбутнє України!

Дорогі юнаки та дівчата! Щиро бажаю вам стати гідними громадянами своєї країни, підкорювати нові вершини і не зупинятися на досягнутому!»

Ашот Керопов подякував батькам обдарованої молоді та їхнім вчителям.

«Слова безмежної вдячності хочу висловити на адресу батьків юних обдарувань. Тільки мамам і татам відомо, скільки сил і безсонних ночей вони вклали у виховання дітей. Особливу вдячність висловлюю вчителям. Саме ви безкорисливо передаєте своїм учням не тільки знання, а й сердечне тепло і свою любов.»

Привітав загал і голова Лозівської райради Володимир Лаптєв та помічник нардепа Олег Губенко.

Далі відбулася урочиста церемонія нагородження. Грамотами, цінними подарунками та сертифікатами на веселі канікули у табори відпочинку Лозівської районної державної адміністрації та Лозівської районної ради, картами пам’яті від народного депутата України А.М. Гіршфельда відзначили учнів-переможців ІІІ обласного  етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, переможців рейтингових мовно-літературних     конкурсів.

Подяками Лозівської районної державної адміністрації та Лозівської районної ради нагородили учнів-переможців  районного та  учасників ІІІ обласного етапів Всеукраїнських  учнівських  олімпіад.

Начальник Управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації Вікторія Бойко привітала присутніх у залі та провела урочисту церемонію нагородження вчителів Подяками управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА та подарунковими  сертифікати

Крім того, Вікторія Іванівна Подяками управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації за розуміння і підтримку прагнень дітей до знань і творчості відзначила батьків переможців.

Також в ході урочистостей були нагороджені відзнаками різного рівня Вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості та вихованці Лозівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартанець».

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ (більше фото дивись тут)