• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • «Наш обов’язок – шанувати пам’ять тих, хто надзвичайно високою ціною здобули наші свободу та незалежність», - голова Лозівської РДА

«Наш обов’язок – шанувати пам’ять тих, хто надзвичайно високою ціною здобули наші свободу та незалежність», - голова Лозівської РДА

«Наш обов’язок – шанувати пам’ять тих, хто надзвичайно високою ціною здобули наші свободу та незалежність», - голова Лозівської РДА 8 травня 2019

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення, котрий присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, та напередодні 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у с.Надеждівка пройшов мітинг-реквієм.

«Ця перемога дісталася дорогою ціною. Ми у вічному боргу перед солдатами, офіцерами, генералами та трудівникам тилу, котрі ціною власного життя вибороли свободу і незалежність. Наші і прийдешні покоління повинні пам’ятати про той героїчний подвиг, а також про подвиг тих, хто після війни відбудовували міста і села. Наш святий обов’язок – шанувати їхню пам’ять», - звернувся до присутніх голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов.

Очільник району від імені Лозівської районної державної адміністрації та Лозівської районної ради побажав усім миру, здоров’я, щастя та душевної рівноваги.

До вітальних слів та побажань мирного неба долучилися також Надеждівський сільський голова Олександр Гужва та голова районної ветеранської організації, депутат Лозівської районної ради Олена Столяренко.

Пам’ять жертв Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання.

Голова Лозівської районної державної адміністрації, сільський голова, нинішні захисники, представники громадськості, школярі та дошкільнята поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим солдатам, котрі боронили Україну в ті страшні роки.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ (більше фото дивись тут)