Проведення заходів до 33 річниці Чорнобильської трагедії в Лозівському районі

Проведення заходів до 33 річниці Чорнобильської трагедії в Лозівському районі 6 травня 2019

Станом на 01.04.2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває на обліку  119 осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Розпорядженням голови Лозівської районної державної адміністрації затверджено  заходи на 2019 рік щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до заходів, спільно з уповноваженими особами сільських та селищних рад проведено обстеження соціально-побутових умов проживання учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, за результатами якого за рахунок коштів Комплексної Програми соціального захисту населення Лозівського району надано одноразову грошову допомогу 4 особам на загальну суму 3000 грн.

26 квітня 2019 року за фінансової підтримки Асоціації сільгоспвиробників Лозівського району та голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Оганесовича Керопова проведено поминальний обід для дружин померлих чорнобильців, на якому вручено продуктові набори всім присутнім та грошову допомогу вдовам, які мають статус дружин померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою.

В селищах Орілька та Краснопавлівка відбулись марафони «Чорнобильські дзвони пам’яті» із залученням представників підприємств, організацій, установ, під час яких проведено збір коштів, що будуть використані на лікування постраждалих від аварії на ЧАЕС. Загальна сума зібраних коштів становить 13,2 тис. грн.

26 квітня 2019 року в храмах району проведено панахиди  по вшануванню пам’яті загиблих і померлих внаслідок Чорнобильської трагедії.

В сел. Краснопавлівка Лозівського району, де силами чорнобильського активу та завдяки спонсорській допомозі в 2016 році було відкрито пам’ятний знак померлим чорнобильцям, за участі керівництва району та депутата обласної ради відбувся мітинг-реквієм із покладанням квітів.