• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Підсумки роботи за минулий місяць та поточні плани на травень обговорили на розширеній апаратній нараді

Підсумки роботи за минулий місяць та поточні плани на травень обговорили на розширеній апаратній нараді

Підсумки роботи за минулий місяць та поточні плани на травень обговорили на розширеній апаратній нараді 6 травня 2019

Сьогодні, 6 травня, голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов провів розширену апаратну нараду із заступниками голови РДА, керівником апарату, керівниками самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками відповідних установ Лозівського району.

В рамках наради розглянуто широке коло нагальних питань.

Обговорили проект матеріалів на колегію з питання підготовки до зимового періоду 2019-2020 рр, ходу заміни повітряних ліній електропередач на території терцентру РДА, котрий знаходиться у с.Світловщина та організації виїзної наради з питань стану житлового фонду в Орільській селищній раді.

Також розглянули проблемні питання щодо водопостачання у с.Миронівка Краснопавлівської селищної ради, розгляду та встановлення скоригованих та економічно обґрунтованих тарифів на комунальні послуги у сел.Орілька, функціонування пожежної частини в Орільці, щодо ходу проведення в районі весняного призову на строкову службу та обговорили можливі шляхи їх вирішення.

Крім того, на розширеній апаратній нараді озвучено план святкових та урочистих заходів на поточний місяць. В рамках розгляду цього питання окреслено заходи з підготовки до проведення урочистостей з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня Матері та Дня сім’ї.

За підсумками апаратної наради Ашот Керопов надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району, а їх виконання взяв під особистий контроль.