Більше 22 мільйонів виділять на капітальний ремонт Краснопавлівського ліцею

Більше 22 мільйонів виділять на капітальний ремонт Краснопавлівського ліцею 28 березня 2019
Загальна вартість проекту капітального ремонту Краснопавлівського ліцею – 25 935,358 тис грн.
У 2018 році виконані роботи по капітальному ремонту системи опалення Краснопавлівського ліцею на загальну вартість 3 201 тис грн.
Продовження робіт за проектом очікується у поточному році.
Рішенням сесії Харківської обласної ради від 28.02.2019 року внесені зміни до Програми економічного розвитку на поточний рік. На разі передбачено виділення 22 423,762 тис грн з Державного фонду регіонального розвитку. В тому числі:
  • за рахунок коштів з обласного бюджету – 1663,131 тис грн;
  • за рахунок коштів районного бюджету – 579,2 тис грн.
Про це в рамках урочистого відкриття КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Лозівської районної ради Харківської області» сказав начальник виробничо-технічного відділу управління організації будівництва Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Віктор Володимирович Богдан.
«Вже пройшли відповідні розпорядження. На часі очікуємо їх затвердження головою ХОДА Юлією Світличною.
У минулому році ми виконали ремонт системи опалення Краснопавлівського ліцею. В планах на поточний рік по ремонту – утеплення фасаду закладу, встановлення індивідуального опалювального пункту, вхідна група (повна реконструкція парадного та запасних входів і виходів у будівлю), утеплення цоколю та облаштування пандусів. Всі ремонтні роботи будуть виконуватися з тим розрахунком, аби не перешкоджати навчальному процесу.»
Перший заступник голови ХОДА Марк Беккер запевнив, що всі заплановані ремонтні роботи будуть виконані згідно із планом. Тобто, до початку навчального року, аби гарантувати безпеку учнів та працівників навчального закладу, а також – безперервність навчального процесу.