• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • На Лозівщині провели методичне заняття з працівниками, відповідальними за ведення військового обліку

На Лозівщині провели методичне заняття з працівниками, відповідальними за ведення військового обліку

На Лозівщині провели методичне заняття з працівниками, відповідальними за ведення військового обліку 22 березня 2019

Сьогодні, 22 березня, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Мороз взяв участь у методичному занятті з працівниками, відповідальними за ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування, підприємств, організацій і установ Лозівщини. Заняття проводилося Лозівським об’єднаним військовим комісаріатом у залі засідань міськвиконкому за сприяння Лозівської райдержадміністрації та Лозівського міськвиконкому.

Присутніх було проінформовано про внесені зміни до Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 №921. Визначено основні заходи щодо організації та ведення військового обліку.

Учасники заняття ознайомлені з термінами звіряння облікових даних та термінами проведення перевірок стану військового обліку у 2019 році на визначених підприємствах, установах та організаціях.