• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Повідомлення про оприлюднення розпорядження голови Лозівської районної державної адміністрації про затвердження детального плану території за межами с. Українське, м. Лозова Харківської області для будівництва об’їзної автомобільної дороги міста Лозова.

Повідомлення про оприлюднення розпорядження голови Лозівської районної державної адміністрації про затвердження детального плану території за межами с. Українське, м. Лозова Харківської області для будівництва об’їзної автомобільної дороги міста Лозова.

Повідомлення про оприлюднення розпорядження голови Лозівської районної державної адміністрації про затвердження детального плану території за межами  с. Українське, м. Лозова Харківської області для будівництва об’їзної автомобільної дороги міста Лозова. 29 січня 2019

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» 21 січня 2019 року о 13.00 год. в приміщенні Лозівської міської ради (кабінет № 5), що знаходиться за адресою: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1 відбулися громадські слухання містобудівної документації, яка розроблена на замовлення Лозівської районної державної адміністрації ТОВ «Архітектурно – проектне бюро «АТРІУМ».

Пропозиції (зауваження) громадськості до Лозівської районної державної адміністрації у встановлений законодавством термін не надходили. В результаті містобудівна документація пройшла погодження архітектурно – містобудівної ради (додається) та затверджена розпорядженням голови Лозівської районної державної адміністрації від 21.01.2019 року № 13.