• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Лозівська районна державна адміністрація розглядає можливість придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа

Лозівська районна державна адміністрація розглядає можливість придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа

Лозівська районна державна адміністрація розглядає можливість придбання  житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа 14 травня 2018

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 300 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877» затверджено Порядок, умови та механізм надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Дана постанова надає можливість отримання Лозівською районною державною адміністрацією коштів державного бюджету для придбання житла для дітей та осіб даної категорії. Станом на  10.05.2018 на квартирному обліку  перебуває 3 особи даної категорії. Норма для придбання соціального житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа становить 31,5 квадратних метрів загальної площі на одну особу.

З метою визначення житлових об'єктів, які будуть придбані за кошти державного бюджету, Лозівська райдержадміністрація готова розглянути майнові пропозиції мешканців м.Лозова, смт.Краснопавлівка- власників житлових приміщень.

Пропозиції власників житлових приміщень разом з обов'язковим пакетом документів на житло до 17 травня 2018 року можуть бути подані до служби у справах дітей Лозівської районної державної адміністрації за адресою: вул.Лозовського, 10 а, каб.51, м.Лозова, тел.2-34-77.

 Обов'язковий пакет включає:

- вартість об’єкта, придатність для проживання у ньому;

- фотографії житлового об’єкта;

- правовстановлюючі документи на житловий об’єкт;

- технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку;

- документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 51, ст. 553);

- довідку з місця проживання щодо зареєстрованих осіб у житловому об’єкті, який купується.