В бібліотеках-філіях Лозівського району відзначили День Конституції України.

В бібліотеках-філіях Лозівського району відзначили День Конституції України. 30 червня 2020

28 червня наша країна відзначає День Конституції.  Конституція України - це не лише Закон законів, це - серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

В бібліотеках-філіях до цієї дати розгорнуті книжкові виставки : «Конституція –паспорт держави» (Петропільська бібліотека-філія), «Історія Української Конституції» (Надеждівська ),  «Конституцію  вивчаємо,  знаємо, поважаємо» (Плисівська ),  де читачам була запропонована правознавча  та історично-довідкова література.

Центральна районна бібліотека та Районна дитяча бібліотека для   своїх користувачів створили та розмістили у медіапросторі  озвучену книжкову викладку на якій представили книги, що розповідають про значущі віхи в історії  України і, звісно ж, про права  кожного українця.

В Орільській №1 бібліотеці-філії  організовано куточок правового орієнтиру «Основа держави – закон і право».   Для  ознайомлення користувачів представлені книги про історію Конституції нашої держави, основи права та закону, права для молоді, «Словник  термінів інформаційного права» та буклети Центру безоплатної правової допомоги.

Орільська  бібліотеці-філії  № 2  в медіа-просторі провела День інформації. Завідувачка бібліотеки на протязі дня пропонувала користувачам   книжкову викладку  та огляд літератури, присвячений  Конституції України, а також відеофільм «Конституція Незалежної  УкраЇни . Історія». А завершився цей день відеоконференцією  з юристами  Первомайського  МЦ з безоплатної  правової допомоги.