• Головна
  • Новини
  • Культура
  • В Надеждівському сільському будинку культури провели виставку-експозицію присвячену Дню батька.

В Надеждівському сільському будинку культури провели виставку-експозицію присвячену Дню батька.

В Надеждівському сільському будинку культури провели виставку-експозицію присвячену Дню батька. 18 червня 2020

В Надеждівському сільському будинку культури оформлено виставку-експозицію «Мій батько найкращий», яка присвячена  Дню батька, що відзначається в Україні вдруге у третю неділю червня. Цього року всіх татусів України будемо вітати 21 червня. Члени клубу за  інтересами «Кольорові намистинки» Попова Тая, Волошин Роман, Сухомлин Поліна, Зайцев Семен та Воловик Ксенія намалювали чудові малюнки, дивлячись на які можна зрозуміти, що для них ТАТО – захисник, супер герой, справжній друг, міцна підтримка. «Тато може, тато може, все, що завгодно…»  - так співається у відомій дитячій пісні і діти погоджуються з цими словами.  

Завідувач бібліотеки Сухомлин І.В.  організувала виставку літератури на якій  представила книги, головними героями яких є батьки і діти. Різні за характерами, дбайливі, вимогливі, які прагнуть для своїх дітей тільки найкращого. Також для татусів корисними будуть книги про виховання дітей, ремонт будинку, поради для умільців та любителів активного відпочинку. Виставку доповнено чоловічими аксесуарами.  

З 12 червня відвідувачі бібліотеки беруть участь у бібліоакції «Зроби таткові комплімент». На колажі юні читачі писали компліменти своїм татусям.