Готуємось святкувати День батька.

Готуємось святкувати День батька. 15 червня 2020

Наближається  свято День батька. День батька у нашій країні офіційно святкувати почали зовсім нещодавно - з 2019 року. Таким чином, цього року це повинно відбутися всього вдруге. У травні минулого року Кабінет міністрів схвалив проект відповідного указу президента, призначивши святкування Дня батька щорічно у третю неділю червня.  За кордоном свята на честь батька відзначають у різні дати. Наприклад, у США це відбувається 19 червня з далекого 1910 року, а в третю неділю червня День батька святкують з 1966 року. Крім США, у червні це свято відзначають Аргентина, Канада, Японія, Ірландія, Індія, Нідерланди, Туреччина, Словаччина та багато інших країн. У сусідній з Україною Польщі День батька святкують 23 червня, у Німеччині - у першу неділю цього місяця. Грузинські батьки своє професійне свято відзначають 3 жовтня, а італійські - 19 березня.

Готуючись до його проведення в Надеждівському сільському будинку культури 15 червня 2020 року пройшов майстер- класс «Тату я тебе вітаю» в клубі за інтересами «Кольорові намистинки» 

Директор сільського будинку культури Жмур Т.О. розповіла дітям історію виникнення свята Дня батька в Україні. Продемонструвала учасникам клубу різні види сучасних листівок. Діти з задоволенням самостійно виготовили листівку для свого тата.