Бібліотеки Лозівської ЦБС до 75 річчя Великої Перемоги

Бібліотеки Лозівської ЦБС до 75 річчя Великої Перемоги 12 травня 2020

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини.

 У Надеждівській сільській бібліотеці-філії оформлено  виставку-вітраж «В серцях і книгах – пам’ять про війну» присвячену Дню пам’яті та примирення і 75-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На виставці  представлені книги в яких розповідається про мужність і героїзм воїнів, партизан і підпільників, місцевого населення в боях за визволення України,  Харківщини,  Лозівщини від коричневої чуми. Документальні повісті,  спогади учасників війни  та архівні документи.  Альбом «Сповідь солдатських сердець» та газетно-журнальні статті, представлені на експозиції, допоможуть більше дізнатися про боротьбу  наших дідів та прадідів  проти нацизму. 

 Виставку «Вшануй, хвилиною мовчання, Вкраїно, тих, що полягли» представила своїм читачам Петропільська сільська бібліотека-філія. «З далеких сторінок війни» , таку назву мала виставка-вітраж Орільської бібліотеки-філії №1.