75 років Великої Перемоги

75 років Великої Перемоги 6 травня 2020

Війна і перемога – не тільки історія, це свідоцтво великого подвигу людей, які прийняли на себе головний удар у боротьбі з фашистськими  загарбниками, мужньо виконали свій священний обов’язок.

Минають роки, змінюється час, люди. Але у пам’яті завжди залишаються події Другої Світової  війни і в першу чергу завдяки книгам : документальним, художнім, мемуарам.  Центральна районна бібліотека  підготувала для своїх читачів флеш-book пам’яті і шани «Жіноче обличчя Перемоги». Це віртуальна виставка книг, буктрейлерів, відео та аудіо роликів присвячена жінкам. Жінкам, що воювали на фронті, тримали на своїх плечах тил,зберігали діточок, захищали Вітчизну нарівні з чоловіками.

Наші читачі перегорнуть сторінки книги С.Алексієвич «У війни не жіноче обличчя», найбільш щирого і проникливого твору про війну «А зорі тут тихі…» Б.Васильєва, збірки «Звитяжниці» про жінок-героїв Радянського Союзу, нової книги «Це зробила вона», в якій розповідається про жінок, що стали частиною історії України. Нікого не залишать байдужими вірші письменниці-фронтовички Юлії Друніної і книга В.Закруткіна «Матір людська», яка стала гімном простій жінці - Марії. Вона стала втіленням мужності, завзятості, краси і простої мудрості, якою можна виміряти справжню Людину.

Цей флеш-book викладено на сторінці Центральної районної бібліотеки у «Фейсбуці». Крім того він буде надісланий в усі бібліотеки Лозівської ЦБС, які обов’язково познайомлять з ним своїх читачів.