«Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

«Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя» 28 квітня 2020

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня у  Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19 під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя», яка сьогодні вже панує у всьому світі.            

В закладах культури Лозівського району запроваджено дистанційну роботу та гнучкий графік  неключових працівників, щоб звести до мінімуму поширення COVID-19  на робочому місці. Тому інженером з охорони праці,  методистами Лозівського РБК, керівниками структурних підрозділів відділу культури і туризму Лозівської районної державної адміністрації проводяться  онлайн – консультації, запроваджено регулярне спілкування з працівниками, зокрема через інтернет, телефон  та  ведеться щоденний моніторинг оцінки  ситуації  з вищезазначеного питання.

З метою покращення безпечних і нешкідливих умов праці в закладах культури району  був проведений тематичний тиждень з охорони праці. Були обговорені  питання  щодо зменшення ризику впливу вірусу, передачі COVID-19, створення належних умов  на робочих місцях працівників закладів культури району та розроблено план заходів з профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 з врахуванням усіх напрямків  роботи та завдань щодо потенційних джерел зараження.

В закладах культури облаштовано місця де можна помити руки милом з водою, дезінфікувати руки антисептиком, а працівники службових приміщень забезпечують регулярне витирання столів і робочих місць, дверних ручок, телефонів, клавіатур і робочих об’єктів антисептиком і проведення регулярної дезінфекції місць загального користування. Самі ж працівники закладів забезпечені відповідними масками для обличчя та антисептиком і виконують всі рекомендації  з профілактики та пом’якшення наслідків поширення COVID-19.