• Головна
  • Новини
  • Культура
  • 23 березня у м. Харкові аматори Лозівщини взяли участь у регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря».

23 березня у м. Харкові аматори Лозівщини взяли участь у регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря».

23 березня у м. Харкові аматори Лозівщини взяли участь у регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря». 26 березня 2019

«Свою Україну любіть.

Любіть її… во врем'я люте,

В остатню, тяжкую мінуту

За неї Господа моліть».

         Ці рядки, та й усі з цього вірша та з інших поезій Тараса Шевченка – нам близькі і сучасні. А сьогодні – якнайбільш актуальні.

«Борітеся – поборете» – девіз Небесної сотні на Майдані, а зараз – захисників нашої країни на Сході. «Борітеся – поборете» - негаразди всередині себе і навкруги, так з цим і треба жити.

        Отже, слово Шевченкове – сучасне і вічне.

«Вічне слово Кобзаря» – регіональний конкурс читців і авторів, який вже багато років спонукає дітей, молодь і дорослих із усіх куточків Харківщини до вдосконалення майстерності декламування та складання віршів.

Багато талантів і цьогоріч було на конкурсі, що відбувся в Обласному центрі культури і мистецтва 23 березня, найкращих відмічено нагородами.

          У конкурсі взяли участь та відзначені подяками представники Лозівського району - учасники художньої самодіяльності Смирнівського сільського Будинку культури : Жукова Каріна та Тетяна Демиденко. Дякуємо нашим землячкам та бажаємо творчих успіхів та наснаги.