У дошкільному підрозділі Красноградського НВК №3 відкрили додаткову групу

У дошкільному підрозділі Красноградського НВК №3 відкрили додаткову групу 3 червня 2020

Красноград. Люблю сюди повертатися, тут усе починалося. Перші зустрічі з людьми, шалений день виборів, рекордна кількість голосів виборців.

Але сьогодні не про це. Я вражений, як на Красноградщині ставляться до дітей. Як їх люблять і попри всі складні умови намагаються зробити для них якомога більше.

У День захисту дітей нарешті познайомився з чудовими дітками дитячого будинку сімейного типу Скриників. Мати-вихователька була в мене на одному з перших прийомів громадян у якості голови ХОДА, і за мого невідкладного сприяння під кінець 2019 року великій родині вдалося придбати будиночок, де зараз затишно підростають діти, майже на 30% дешевше від заявленої ціни. Тепер будинок поповнився зручним диваном та телевізором з великим екраном.

А в НВК №2 відкрили оновлений харчоблок. Це той випадок, коли час карантину був використаний з максимальною користю, і ремонтні роботи прискорилися. Нова їдальня розрахована на 122 місця, тобто за дві великі перерви можна організувати обід для всіх, хто харчується безкоштовно. Окрім цього, у їдальні буде й «родзинка» – щось на кшталт шведського столу. Такі можливості наявні не всюди й у великих містах.

У дошкільному підрозділі НВК №3 відкрили нову групу для діток наймолодшого віку. Наразі йде повна підготовка для їх прийняття.

Окрім цього обговорили й актуальні питання чинного законодавства у сфері освіти. Якщо залишити все так як є, невеликі містечка через декілька років залишаться без старших класів. Вважаю це неприпустимим. Всі діти мають рівне право на освіту незалежно від куточка, де вони знаходяться. Освіта – першочергова, тому разом з депутатами опрацюємо всі наявні в законодавстві недоліки.

Такі поїздки справді надихають. Висновок один. Сьогодні – і завжди: світ належить дітям!