Відбулась нарада з сільськими та селищними головами

Відбулась нарада з сільськими та селищними головами 27 травня 2020
Здійснення розрахунків сільськими, селищними радами з управлінням освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації щодо використання субвенцій, наданих для фінансування видатків на заробітну плату інших працівників закладів освіти, харчування, підвезення учнів; розгляд клопотання керівництва виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» - саме такі питання були розглянуті сьогодні, 27 травня, на нараді з сільськими та селищними головами, яка відбулась під головуванням Андрія Зассеєва, голови РДА, та за участі голови Лозівської районної ради Володимира Лаптєва, керівників управлінь та відділів.
Питання дійсно є дуже важливими, особливо враховуючи те, що до кінця року тільки на виплату заробітної плати іншим працівникам закладів дошкільної освіти та іншим освітнім закладам району, як підкреслила у своїй доповіді начальник Управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА Вікторія Бойко, не вистачає, відповідно, 1 млн. 086 тис. грн. та 1 млн. 415 тис. грн.
Нажаль навіть за такої ситуації, не всі селищні голови вважають за потрібне виділити зі свого бюджету необхідні кошти, сподіваючись на фінансування з районного бюджету. Особливо це стосується Орільської селищної ради.
Щодо питання розрахунку із залізницею за проїзд пільгового контингенту району, про яке йде мова у клопотанні керівництва виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця», то воно теж залишається поки що
проблемним, адже незрозуміло, яким чином обчислюється сума боргу і чому ця оплата взагалі перекладена на бюджети місцевих рад.
Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, на нараді були прийняті відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний питань.
Голова райдержадміністрації Андрій Зассеєв висловив побажання покращити взаємодію між установами, організаціями району, селищними та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та захист інтересів його жителів.