• Головна
  • Новини
  • Влада
  • На розширеній апаратній нараді обговорили питання сталого життєзабезпечення району

На розширеній апаратній нараді обговорили питання сталого життєзабезпечення району

На розширеній апаратній нараді обговорили питання сталого життєзабезпечення району 24 лютого 2020

Сьогодні, 24 лютого, очільник Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов провів чергову розширену апаратну нараду.

За участі заступника голови РДА Олександра Марченка та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації обговорено підсумки минулого тижня та окреслено робочі завдання на поточний.

В ході наради Ашот Оганесович заслухав доповіді посадовців щодо питань сталого життєзабезпечення району.

Голова району наголосив держслужбовцям на необхідності у межах своїх повноважень неухильно виконувати вимоги чинного законодавства у питаннях сприяння виборчим комісіям у якісній організації виборчого процессу.

За інформацією начальника управління освти, молоді та спорту Вікторії Бойко Краснопавлівський ліцей відновив освітній процес, тоді як у краснопавлівському ДНЗ «Оленка» карантинні заходи продовжуються.

Також посадовці говорили про стан та функціонування пожежних гідрантів на території району. Ашот Керопов заслухав доповідь начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Валерія Умбатова щодо підсумків роботи інвентаризаційної комісії у рамках перевірки виконання вимог щодо технічного стану та наявності пожежних гідрантів їх власниками та балансоутримувачами.

Крім того, обговорили питання щодо підготовки до засідання комісії з питань захисту прав дитини, функціонування терцентру, організаційно-технічні заходи у рамках підготовки до проміжних виборів народного депутата України у 179 окрузі.

За підсумками розширеної апаратної наради голова Лозівської РДА Ашот Керопов дав ряд усних та протокольних доручень з подальшим їх підзвітним виконанням, а деякі питання взяв на особистий контроль.