Керівники департаментів ХОДА провели виїзний прийом у Лозовій

Керівники департаментів ХОДА провели виїзний прийом у Лозовій 12 лютого 2020

ФОТОГАЛЕРЕЯ (більше фото дивись тут)

 

Сьогодні, 12 лютого, керівники департаментів Харківської обласної державної адміністрації спільно з очільником Лозівської районної державної адміністрації Ашотом Кероповим, головою Лозівської районної ради Володимиром Лаптєвим та керуючим справами Лозівської міської ради Юрієм Кушніром провели виїзний прийом, на яких попередньо записалися 64 громадян.

Серед питань, що порушували жителі Лозівщини в ході прийому, значна кількість стосується нарахувань за комунальні послуги. А саме: громадяни просили надати роз’яснення щодо постанови Кабінету Міністрів України №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» та її реалізацію на місцевому рівні. 

Серед інших питань, котрі були озвучені, - критична фінансова ситуація у філії «ПВРЗ», ремонт покрівель багатоквартирних будинків, ремонт доріг місцевого та державного значення, пільгові маршрути, надання матеріальної допомоги, сприяння в отриманні житла для багатодітної родини тощо.

Усі озвучені питання та звернення жителів Лозівщини та їх вирішення керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації і районні та міські посадовці взяли на особистий контроль.