Голова Лозівської РДА Ашот Керопов відзвітував про роботу у 2019 році

Голова Лозівської РДА Ашот Керопов відзвітував про роботу у 2019 році 12 лютого 2020

Про підсумки роботи у 2019 році сьогодні, 12 лютого, прозвітував очільник Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов у рамках публічного звіту.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ (більше фото дивись тут)

 

На заході були присутні перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков, голова Лозівської районної ради Володимир Лаптєв, керівники правоохоронних органів, підприємств, установ та організацій, структурних підрозділів районної державної адміністрації, депутати районної ради, сільські, селищні голови, представники громадських об’єднань, засоби масової інформації та мешканці Лозівського району та міста Лозова.

Презентуючи публічний звіт, Голова РДА стисло висвітлив основні напрямки діяльності районної адміністрації за звітний період. Ашот Оганесович поінформував присутніх про основні фінансові показники, виконання програм у галузях житлово-комунального господарства та інфраструктурного розвитку, соціально-економічний розвиток району, галузь сільського господарства та тваринництва, галузь освіти, соціального захисту дітей, людей пільгового контингенту та вразливих верств населення, культури та інше.

На завершення доповіді голова Лозівської РДА висловив щиру подяку колегам: заступникам голови, керівнику та головним спеціалістам апарату, керівникам структурних підрозділів за плідну роботу та допомогу в підготовці публічного звіту голови РДА.

Також слова вдячності Ашот Керопов висловив міській та районній радам, селищним, сільським головам, депутатам всіх рівнів, громадським активістам за співпрацю на благо жителів Лозівщини.

Окремо Ашот Оганесович відзначив роль і значення тісного, конструктивного співробітництва з Лозівським міським головою Сергієм Зеленським та його командою.

«Насамперед, багато в чому завдяки ґрунтовному зваженому підходу до розв'язання складних проблем, які об'єктивно виникали між нашим структурами в зв’язку з приєднання колишніх сільських рад до Лозівської ОТГ, нам вдалося уникнути конфліктів, зберегти та передати в належному стані інфраструктуру старостинських округів, не втратити цінні кадри, намітити спільні плани розвитку громад. І в цьому, безумовно, значна заслуга мера міста та його заступників», - наголосив очільник РДА.

На завершення доповіді Ашот Оганесович окреслив пріоритетні напрямки роботи та ключові завдання, над якими працюватиме райдержадміністрація у поточному році.

 

Із повною версією звіту голови можна ознайомитися тут:

Публічний звіт голови Лозівської районної державної адміністрації Харківської області Ашота Керопова за 2019 рік