Працівники культури району відзначили своє професійне свято

Працівники культури району відзначили своє професійне свято 7 листопада 2019

ФОТОГАЛЕРЕЯ (більше фото дивись тут)

 

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у районному Будинку культури відбулися урочиста церемонія нагородження кращих культпрацівників та святковий концерт.

Вітали працівників культури Лозівщини голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов та заступник голови райради Анжела Пилипчук. У своєму вітальному слові Ашот Оганесович наголосив, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями. Посадовці бажали культпрацівникам Лозівщини міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя.

Крім того, Ашот Керопов та Анжела Пилипчук провели урочисту церемонію нагородження. Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району нагородили відзнаками різного

За багаторічну плідну працю, творчі здобутки,високий професіоналізм та відданість своїй праці, збереження та примноження народних традицій в ім’я  процвітання  України та з нагоди Всеукраїнського  дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Грамотою Лозівської районної державної адміністрації , Лозівської районної ради нагородили:

  • Тетяну Гладун – директора Орільського Будинку культури «Оріль»;
  • Христину Рєзнік – керівника вокального колективу «Вербиченька» Краснопавлівського Будинку культури «Дніпро».

Подяки Лозівської районної державної адміністрації, Лозівської районної ради отримали:

  • Ніна Боул - аматор Орільського БК «Оріль»;
  • Олександра Рябцева - методист Лозівського районного Будинку культури;
  • Жіночий  вокальний  колектив  «Надія» Надеждівського сільського Будинку культури, керівник Тетяна Жмур;
  • Вокальний  колектив «Червона калина» Орільського Будинку культури «Оріль», керівник Ольга Борисенко.

Також культпрацівників району відзначили Почесними Грамотами та Подяками відділу культури і туризму Лозівської районної державної адміністрації, Грамотами Лозіського районного Будинку культури та іншими відзнаками.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.