• Головна
  • Новини
  • Влада
  • На нараді обговорили питання завершення бюджетного року та особливостей формування Бюджету – 2020 в умовах діючого законодавства

На нараді обговорили питання завершення бюджетного року та особливостей формування Бюджету – 2020 в умовах діючого законодавства

На нараді обговорили питання завершення бюджетного року та особливостей формування Бюджету – 2020 в умовах діючого законодавства 6 листопада 2019

Сьогодні, 6 листопада, в рамках наради, котру провів голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов, обговорені питання завершення бюджетного року та особливостей формування Бюджету – 2020 в умовах діючого законодавства.

Нарада пройшла за участі голови райради Володимира Лаптєва, першого заступника голови РДА Юрія Петренка, заступників голови райдержадміністрації Олександра Марченка та Валентини Харченко, керівника апарату РДА Наталії Бохвалової. Крім того, були присутні заступник директора КНП «Лозівське ТМО» Наталія Полухіна, директор КНП «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Олексій Євсєєв, начальник фінансового управління РДА Лариса Лукашенко, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Вікторія Бойко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Федорчук, начальник УПСЗН райдержадміністрації Юрій Харченко та директор терцентру Лозівської РДА Ольга Білик, секретар Краснопавлівської селищної ради Світлана Шевченко, голова Орільської селищної ради Іван Крикун, голова Надеждівської сільської ради Олександр Гужва та голова Плисівської сільської ради Вадим Антоненко.

На порядок денний наради було винесено ряд питань.

А саме:

  • Про виконання заходів щодо виконання вимог статті 77 Бюджетного кодексу України по Лозівському району у 2019 році.
  • Про заходи щодо забезпечення складання бюджету Лозівського району на виконання розпорядження голови РДА від 13.09.2019 №196.

Доповів з цих питань голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов. За словами Ашота Оганесовича, незабезпеченість по заробітній платі при затвердженні районного бюджету Лозівського району на 2019 рік складала 7296,8 тис. грн.

«На виконання вимог чинного законодавства було розподілено вільний залишок коштів районного бюджету, який утворився на 01.01.2019 року в сумі 5720,8 тис. грн.»

Голова Лозівської РДА наголосив, що питання щодо безумовного виконання вимог ст.77 Бюджетного кодексу України знаходиться на його постійному контролі.

  • Про проведену роботу щодо недопущення боргів по захищеним статтям бюджету Лозівського району  до кінця 2019 року.
  • Особливості формування місцевого бюджету на 2020 рік.

Доповіла начальник фінансового управління РДА Лариса Лукашенко.

Про співфінансування з бюджетів сіл, селищ Лозівського району галузі «Охорона здоров’я» у 2020 році в умовах реформування системи охорони здоров’я присутніх поінформував перший заступник голови РДА Юрій Петренко.

  • Про наповнення місцевих бюджетів сіл, селищ Лозівського району (за умови підвищення орендної плати за землю).

Доповів заступник голови райдержадміністрації Олександр Марченко.

Про виділення цільових субвенцій на галузь «Освіта» районному бюджету у 2020 році з бюджетів сіл, селищ Лозівського району на передані державою повноваження доповіла начальник управління освіти, молоді та спорту Вікторія Бойко.

Начальник управління праці та соцзахисту населення РДА Юрій Харченко доповів щодо питання співфінансування з бюджетів сіл, селищ Лозівського району галузі «Соціальний захист населення» у 2020 році.

Крім того, в ході наради розглянуті питання щодо виконання планових завдань щодо призову громадян на строкову військову службу, закріплення за суб’єктами господарювання доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг під час снігопадів та снігових заметів в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та обговорення клопотання начальника Лозівського РВ ГУ ДСНС у Харківській області Віктора Мусієнка щодо виділення коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів.

За підсумками наради голова Лозівської райдержадміністрації Ашот Керопов надав присутнім відповідні доручення задля вирішення озвучених проблемних питань та визначені чіткі терміни їх підзвітного виконання.