Підготовка до нового навчального року йде згідно із затвердженим планом

Підготовка до нового навчального року йде згідно із затвердженим планом 13 серпня 2019

Про це сказала Вікторія Бойко на розширеній апаратній нараді, котра пройшла 12 серпня під головуванням голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова.

Крім того, за підсумками доповідей керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району в ході наради обговорено широке коло питань.

Серед них: стан виконання ремонтних робіт у Краснопавлівському ліцею, робота управління соцзахисту населення з пільговими категоріями населення та регламент виїзних прийомів адміністраторів ЦНАПу райдержадміністрації.

Особливу увагу Ашот Керопов приділив розгляду критичної ситуації в Орільці. Наразі з ряду причин відбувається ускладнення соціально-економічної обстановки у селищі в контексті реалізації заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років та загострення соціальної напруги.

Орільчан турбує питання перерахунку тарифів на постачання теплової енергії населенню до 1 вересня, можливого припинення діяльності КП «Тепловодосервіс» в Орільській селищній раді та дії працівників Красноградського відділення АТ «Харківгаз» відносно відключення населених пунктів від газопостачання нібито задля проведення регламентних робіт та з наполегливою пропозицією укладання угод на технічне обслуговування за значні кошти.

За підсумками наради надані відповідні доручення та ухвалені управлінські рішення до виконання.