Бійці батальйону «Донбас-Україна» повернулися до Лозової

Бійці батальйону «Донбас-Україна» повернулися до Лозової 11 серпня 2019

Бійці 46-й окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна» повернулися до Лозової, у пункт постійної дислокації, після успішного виконання бойових завдань у зоні операції Об’єднаних сил.

Сьогодні, 11 серпня, армійці пройшлися колоною до скверу Шевченка, де їх вітали керівники Лозівщини і містяни.

Бійців урочисто привітали із поверненням після 8-ми місяців на передовій, а також вручили відзнаки різних рівнів, почесні грамоти та подяки.

До привітань долучився голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов.

«Від імені Лозівської районної державної адміністрації, районної ради, депутатського корпусу та всіх жителів Лозівського району вітаю командира та військовослужбовців батальйону «Донбас-Україна» з поверненням у у пункт постійної дислокації.

Ви – патріоти незалежної держави, для яких слова «Військова присяга», не просто урочистий чи почесний ритуал – вони стали суворою реальністю.»

Голова РДА подякував бійцям батальйону за мужність, стійкість та готовність пожертвувати собою заради свободи простих українців і незалежність нашої Вітчизни.

Також слова щирої вдячності і підтримки Ашот Керопов висловив рідним військовослужбовців, які щохвилини переживають і моляться, аби вони повернулися додому живими і здоровими.

ФОТОГАЛЕРЕЯ (більше фото дивись тут)