Пройшла спільна нарада з питань функціонування освіти та медицини

Пройшла спільна нарада з питань функціонування освіти та медицини 11 травня 2019

Сьогодні, 11 травня, під головуванням голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова пройшла нарада, в ході якої розглядалися проблемні питання функціонування галузей освіти та медицини.
Участь у нараді також взяли Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова Лозівської районної ради Володимир Лаптєв, перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков, директор комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинно-медико-санітарної допомоги» Олексій Євсєєв, керівники відповідних відділів та управлінь Лозівської РДА і Лозівської міської ради, помічники-консультанти народного депутата А.Гіршфельда, сільські та селищні голови.

 

В ході наради розглянули два питання.
А саме:

  • Утримання закладів освіти району в умовах децентралізації.

Доповіла начальник управління освіти, молоді та спорту Вікторія Бойко.

  • Про функціонування первинної ланки охорони здоров’я Лозівського району в умовах децентралізації та реформування сільської медицини.

Доповів з даного питання директор комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинно-медико-санітарної допомоги» Олексій Євсєєв.
 

За підсумками наради голова Лозівської РДА наголосив, що усі озвучені проблемні питання необхідно вирішувати спільно та докладаючи максимум зусиль.
Голова Лозівської міськради акцентував, що населення району не повинно недотримувати послуги або втрачати якість цих послуг. Тож усі проблеми будуть вирішуватися в тісній співпраці та партнерстві.
За підсумками наради головою Лозівської райдержадміністрації Ашот Керопов надав рекомендації та відповідні розпорядження, що стосуються розглянутого порядку денного.