У ДНЗ «Оленка» відкрили ігровий майданчик

У ДНЗ «Оленка» відкрили ігровий майданчик 3 травня 2019

Сьогодні, 3 травня, голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов взяв участь в урочистому відкритті дитячого майданчика. Захід прийшов за участі заступника голови Лозівської РДА Олександра Марченка, Краснопавлівського селищного голови Надії Сухих, помічника народного депутата А.М.Гіршфельда Олега Губенка, заступника начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталії Бондаренко, педагогічного колективу ДНЗ, батьківського загалу і вихованців дитячого садка.

Сучасний ігровий майданчик у КЗ "Краснопавлівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Оленка"Лозівської районної ради Харківської області" був встановлений за сприяння народного депутата України А.М.Гіршфельда.

«Дуже приємно перебувати на такому, здавалося б, маленькому дійстві, але для дітей це велика подія. Дякую тим, хто доклав максимум зусиль для відкриття майданчика. Безумовно, тільки гуртом, спільними зусиллями ми зможемо покращити рівень життя мешканців нашого району, забезпечити соціально-економічний розвиток регіону.», - зазначив у своєму вітальному слові очільник району Ашот Керопов.

Олег Губенко передав присутнім вітання від народного депутата з нагоди відкриття ігрового майданчика на території дошкільного закладу, та від імені А.М.Гіршфельда наголосив на тому, що турбота про підростаюче покоління, їх здорове і щасливе життя одне із перших завдань, які стоять перед владою і суспільством в цілому.

Батьки дошкільнят висловили слова вдячності народному депутату та владі району за всебічне сприяння розвитку ДНЗ та сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Згодом поважні гості разом із вихованцями дошкільного закладу перерізали символічну стрічку. На завершення урочистостей дошкільнята спільно з вихователями влаштували флешмоб.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ (більше фото дивись тут)