• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Вітання голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова з нагоди Дня праці

Вітання голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова з нагоди Дня праці

Вітання голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова з нагоди Дня праці 1 травня 2019

1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого району та України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Тож День праці уособлює прагнення людей до миру, рівності, братерства і плідної праці

Цей день завжди був і залишиться світлим, радісним весняним святом, яке несе з собою надію на майбутнє, бажання змінити життя на краще. Його однаково люблять усі покоління, і він по праву вважається всенародним. Для людей старших Першотравень, як і раніше, символізує трудову доблесть, а для молоді – право на працю, віру в безмежні можливості людини та світле майбутнє.

Мирна праця – це величезна цінність, що гарантує стабільність й порозуміння в суспільстві, забезпечує процвітання та добробут нашої країни.
Славна історія Лозівщини, її традиції,  яскраво свідчать, що жителі району можуть і люблять сумлінно працювати, вкладають свої сили й талант в розбудову рідного краю.
Хай це чудове свято додасть наснаги, оптимізму, впевненості у власних силах та надихає на творення добрих справ та щасливого майбутнього. І хай життя кожного буде сповнене цікавою творчою працею, сміливими задумами і яскравими досягненнями.

 

З повагою,

Голова Лозівської районної державної адміністрації

Ашот Керопов