• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян у селищі Орілька

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян у селищі Орілька

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян у селищі Орілька 4 квітня 2019
Голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов 3 квітня провів черговий виїзний прийом громадян Орільської селищної ради. Участь у веденні прийому взяв також заступник голови РДА Олександр Марченко.
В ході спілкування до очільника району зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності селища, своїми проблемами та негараздами.
Ашот Оганесович поспілкувався з мешканцями селища, які звернулися з питанням щодо сприяння у оформленні статусу «учасник бойових дій», вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, ремонту доріг та сплати за послугу електропостачання й газопостачання.
Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці. В ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на задані запитання.
Питання, які потребують додаткового вивчення, голова районної державної адміністрації взяв на особистий контроль.
Після проведення прийому громадян керівники району спільно з Орільським селищним головою Іваном Крикуном обговорили поточні питання життєдіяльності громади Орільки. Серед них: економічно-соціальна та культурна галузь життя селища. Окрему увагу в ході обговорення приділено питанням бюджету.