Зі святом мужності та відваги!

Зі святом мужності та відваги! 12 жовтня 2018

Саме під таким гаслом 12 жовтня  в залі засідань Лозівської районної державної адміністрації пройшли урочисті заходи до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

«Це свято всіх, хто любить Україну. Свято тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до захисту Батьківщини. І символічно, що саме в День Покрови Пресвятої Богородиці, яка була покровителькою і українського козацтва, Указом Президента України Петра Порошенка визначено вшановувати усіх наших захисників», - відзначив у своїй вітальній промові голова Лозівської районної державної адміністрації Сергій Красноперов. З нагоди свята він разом з головою районної ради Володимиром Лаптєвим вручили грамоти та подяки районної державної адміністрації та районної ради  учасникам антитерористичної операції, працівникам міського об’єднаного військового комісаріату, військовослужбовцям збройних сил України, керівникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, які ретельно ведуть облік  військовозобов’язаних, сприяють комплектуванню збройних сил, керівникам підприємств установ та організацій Лозівщини, які активно долучилися до формування 124 – го батальйону територіальної оборони  Лозівського району у селищі Краснопавлівка.

 Із словами особливої пошани звернулась до  батьків загиблих героїв в зоні антитерористичної операції, які виховали  достойних синів власних родин і української держави депутат Харківської обласної ради Лариса Орлова. «Ніхто не зможе зменшити біль рідних, які втратили свою дитину, але в наших силах - завжди пам’ятати подвиги героїв, які захищали Україну. Низький уклін та шана героям», - наголосила у своєму виступі депутатка. За виховання сина – Героя в ім’я Української Держави з нагоди Дня захисника України батькам загиблих військовослужбовців в зоні проведення АТО було вручено подяки від райдержадміністрації та районної ради, грошову допомогу та квіти.